אורנית השובבה מהצ'ט

אורנית השובבה מהצ'ט

הכל התחיל ממענה להודעה, מתגובה לתמונה באיזה צ'אט סקס באינטרנט נראה לי באתר דירות דיסקרטיות בשם תן בראש שהתפתח להחלפת מסרים ומכתבים, מסרים שנעשו לוהטים, רטובים, סוערים הבחורה ממש חרמנית חולה על סקס ואיבר גדול וזה בדיוק אני.

נכנסתי לאתר תן בראש שאני אוהב לקטגוריה דירות דיסקרטיות וחיפשתי נערת ליווי חרמנית כזו שנמצאת בדירות דיסקרטיות וצופה בסרטי סקס חינם באתר אינטרנט. ואז זה עבר לשיחות. עם מילים ומשפטים שהרטיבו את הקו, את האוויר, וגם אותנו. תיאורים פלסטיים של מה אנחנו עושים אחד לשני. ואז היא ביקשה תמונה של האיבר שלי. וקיבלה… ובאחת השיחות היא אמרה לי – תוציא אותו… ותאר לי אותו. למזלי – הייתי לבד בחדר, מאחורי השולחן הגדול אני ממש חרמנית והיא מוצצת מעולה אני ממש אוהב סקס בדירות דיסקרטיות עשיתי כמצוותה, והיא מתארת לי מה היא תעשה בו, כיצד תעבור באצבעותיה, כיצד תשרוט קלות את הכיפה, כיצד תלקק בלשונה, כיצד תינוק את הכיפה, את הכל.  ואני מבטיח לה את ליטופיי, את ידיי, את אצבעותיי שתחקורנה אותה, שתרטטנה בתוכה.
ויום אחד היא שואלת – תרצה להיפגש? ואני – בטח שרוצה... קבענו – מקום ושעה.
שעת לילה, מקום קצת שומם. מחפש לעשות שם הרבה סקס עם נערות ליווי כוסיות שנותנות שירותי ליווי בכסף יש נערות ליווי שלוקחות 300 ש"ח ויש נערות ליווי שנותנות שירותי ליווי ב 1000 ש"ח פשוט מדהים.

לא האמנתי שהיא תגיע, אבל בכל זאת נסעתי, הגעתי מוקדם, בחנתי את השטח. יצאתי מהרכב, הלכתי ימינה שמאלה. מרחוק ראיתי דמות מתקרבת.
התקרבו, "אורנית?" אני שואל. "כן" היא עונה. היה שם ספסל, התיישבנו, מסתכלים, בוחנים זה את זה. מחליפים מילים, צחוקים. מלטף את ידה.
היא לא מתנגדת, מתקרבים אחד לשניה על הספסל, רגל על רגל. מחבק אותה, היא נצמדת. נשיקה ומתחילים בנשיקות ובלשונות.
מלטף את כתפה ואת עורפה. והיא מלטפת את החזה שלי, ממשיכה עם היד למטה, מרימה את שולי החולצה ושולחת יד פנימה.
ידי נשלחת לצווארה, המשולש ברור, מלטף ועוד פנימה. והיא פותחת מכנסיי, שולחת יד לאיברי (שמזמן תפוח). וידי הימנית נשלחת לציץ הימני שלה, חופנת אותו, צובט קצת בפטמה.
עובר לציץ השני… שנינו מתנשמים, מתנשקים, צוחקים, אבל קר לנו. ואז היא מציעה – בוא נעלה אליי, זה לא רחוק מפה.
עולים לדירה, היא מדליקה נר ריחני. וחיש מהר מסירים הבגדים, חוקרים את הגוף אחד לשני. טועמים בנשיקות, מלטפים. היא ביקשה שאהיה מעליה, שאחבק אותה.
וחש את שדיה נמחצים לחזי, את האיבר שלי מתחכך בירכיה. מלטף את גופה בידי, יונק את השדיים המדהימות, מלקק את הפטמות שלה.
וידיה חופנות את הביצים, מלטפות שם למטה, סוחטת ממני אנחות. וידי נשלחת למטה – מלטף את רגליה, והיא מבקשת, ואני נענה מלטף את שפתי המעיין, מכניס אצבע וחש ברטיבות עצומה, בחום גדול, וחוקר את פנים איברה, חש את רעידותיה, שומע את גניחותיה ויד שניה נשלחת לפניה, מלטף, מזיז השיער, נושק, וחוקר בלשוני את פיה והיא את פי.
היא חופנת את שדיה ומבקשת אותי לשם, יונק והיא נאנחת. מלקק ממשולש צווארה, דרך המעבר בין שדיה, לטבור.
היא נעה קלות, עוצמת עיניים. וידי נשלחת שוב לעמקי איברה, אצבעי מחפשת, חשה את איברה ואז מוצא את הנקודה הנכונה, מעסה, מלטף, וצובט קלות כאשר האגודל ואצבעות אחרות משלימות מבחוץ. והיא נרעדת, זועקת ומעוררת בי חיוך של עונג. ואז היא פוקדת עליי לשכב, נושקת, מלקקת ונושכת את פטמותיי, ידה מטפלת בביצים, עוטפת אותן, מלטפת אותן, עולה במעלה האיבר לכיפה מעבירה ציפורניים, וביד שניה עוברת לאחור, מכינה את הפתח האחורי שלי…
ומכניסה לשם אצבע… אוחח… היא מוציאה ממני קולות של אנחות ואנקות של כאב מהול בהנאה… "כן, ככה אני רוצה לשמוע אותך"...
ואני חוזר אל איברה החם והרטוב, בידי מלטף וצובט את השפתיים, ומחדיר את האצבע, עד שהיא מבקשת לטעום את עצמה. מגיש לה אצבעותיי, והיא יונקת אותן, טועמת, כשידי האחרת חוזרת לשם להגביר את העונג...
ליקקתי… נאנקת תחתיי… ביקשת שלא אפסיק… נשכתי את כתפייך… ואתה נרעדת". והיא חוזרת לאיבר שלי… משגעת אותי ומבקשת שאגמור עליה, שאמרח אותה בזרעי החם.
עולה, האיבר שלי בין שדיה, נחרץ, זקור, "חנוק" בין שדיה, ידיה מלטפות, עוברות לאחורי, ואז אני יורה את מטעני עליה, נשכב עליה, מתחכך, מתחבקים…
ובלחש היא שואלת אותי: להביא את קוביות הקרח? היא משוגעת! כן אני עונה לה! היא ניגשת למקרר, מביאה את קוביות הקרח. מוציאה אחת, ומעבירה על הביצים שלי...
ככל יכולתי מהעונג אני מלטף אותה ויונק את מיציה. עד שהיא מבקשת לטעום, שאבוא אל פיה לנשק ללוש את הלשונות יחד, לטעום אותה יחד.
וזה נמשך… גם למקלחת… נכנסנו למקלחת. סיבנו זה את זו. אני את גבה, ואת שדיה. והיא את גבי, את איברי שלא מפסיק לעמוד…
ואז… היא כורעת על ברכיה, נותנת "טיפול" לאיברי ומביטה אליי ומבקשת ממני תגמור עליי… היא ממשיכה בטיפול, מרתיחה את דמי, את נוזלי עד אשר פרץ זרעי החם בא על שדיה בשנית…


סיפורים אירוטיים נבחרים

דירות דיסקרטיות בגליל

כשאנשים חושבים על דירות דיסקרטיות, הדברים הראשון שעולה בראשם הוא : טבע, ירוק, שלווה, נחת, חופשה, ג'קוזי, רומנטיקה, אינטימיות וארוחת בוקר כפרית. אין דבר יותר מענג משילוב הטבע, בן/בת זוגנו ודירה דיסקרטית חמימה. אחד היעדים המועדפים ביותר על ישראלים בכל הקשור למיקומו הגיאוגרפי של הדירה הוא איזור הגליל. הגליל העליון הוא ללא ספק אחד מהמקומות היפים והמתאימים ביותר לנופש אינטימי שמוצע לנופשים כאן, בארץ ישראל. נוף עוצר נשימה של שדות ירוקים אינסופיים על טופוגרפיה הררית משגעת, אוויר הרים צלול ומזג אוויר נעים ונוח, גם בימי החורף הסגריריים. עם שפע של דירות דיסקרטיות נפלאות, לא תהיה זו בעיה להעמיק את חווית השהייה בגליל תחת שמיכת הפוך הנינוחה, טבילה בג'קוזי או סתם להיזרק על הערסל התלוי מחוץ לחדר.

דירות דיסקרטיות בגליל

אורנית השובבה מהצ'ט

נכנסתי לאתר דירות דיסקרטיות וחיפשתי נערת ליווי חרמנית כזו שנמצאת בדירות דיסקרטיות וצופה בסרטי סקס חינם באתר אינטרנט. ואז – זה עבר לשיחות. עם מילים ומשפטים שהרטיבו את הקו, את האוויר, וגם אותנו. תיאורים פלסטיים של מה אנחנו עושים אחד לשני. ואז היא ביקשה תמונה של האיבר שלי. וקיבלה… ובאחת השיחות היא אמרה לי – תוציא אותו… ותאר לי אותו. למזלי – הייתי לבד בחדר, מאחורי השולחן הגדול אני ממש חרמנית והיא מוצצת מעולה אני ממש אוהב סקס בדירות דיסקרטיות עשיתי כמצוותה, והיא מתארת לי מה היא תעשה בו, כיצד תעבור באצבעותיה, כיצד תשרוט קלות את הכיפה, כיצד תלקק בלשונה, כיצד תינוק את הכיפה, את הכל. ואני מבטיח לה את ליטופיי, את ידיי, את אצבעותיי שתחקורנה אותה, שתרטטנה בתוכה. ויום אחד היא שואלת – תרצה להיפגש? ואני – בטח שרוצה... קבענו – מקום ושעה. שעת לילה, מקום קצת שומם. מחפש לעשות שם הרבה סקס עם נערות ליווי כוסיות שנותנות שירותי ליווי...

אורנית השובבה מהצ

יומנו של סוכן מכירות

את אותו היום לא אשכח לעולם. בעודי מגיע למשרד ופותח את הבוקר בכוס קפה חם ומהביל ומקשקש עם העובדים במשרד קיבלתי טלפון מבית מלון שמעוניין לקבל הצעת מחיר לשוברי הנחה לקראת החג הקרב ובא לכל עובדי הרשת. מי שמכיר אותי יודע שאין לי בעיה לנסוע גם לסיני בשביל לסגור עסקה. לאחר שיחה קצרה עם מנהלת השיווק של המלון בשם גלית קיבלתי ממנה את הכתובת של משרדי החברה במרכז הארץ, לקחתי את כוס הקפה ויצאתי לדרך. בדרך בעודי משוחח עם חבר לעבודה וברקע שומע שירים שקטים קיבלתי שיחת טלפון נוספת ממנהלת השיווק של המלון וחשבתי לעצמי מה יכול להיות נקשקש איתה קצת בטלפון ונעביר את הדרך. היא סיפרה לי שאינה יכולה לפגוש אותי במשרד מכיוון שיש שם שיפוצים והיא לא ידעה וכי שיחררו את כל העובדים לבית ליום חופשה. הסברתי לה בנעימות כי אני כבר בכביש החוף וזה קצת בעייתי בשבילי לחזור מכיוון שכל היום כבר נשרף לי.

יומנו של סוכן מכירות