יומנו של סוכן מכירות

יומנו של סוכן מכירות

שמי אריק ואני סוכן מכירות ברחבי הארץ אשר משווקת חבילות נופש יוקרתיות לוועדי עובדים ולמוסדות ואני פשוט רוצה לשתף אתכם ביום עבודה לא שגרתי שהיה לי לפני מספר שבועות.

את אותו היום לא אשכח לעולם. בעודי מגיע למשרד ופותח את הבוקר בכוס קפה חם ומהביל ומקשקש עם העובדים במשרד קיבלתי טלפון מבית מלון שמעוניין לקבל הצעת מחיר לשוברי הנחה לקראת החג הקרב ובא לכל עובדי הרשת.
מי שמכיר אותי יודע שאין לי בעיה לנסוע גם לסיני בשביל לסגור עסקה. לאחר שיחה קצרה עם מנהלת השיווק של המלון בשם גלית קיבלתי ממנה את הכתובת של משרדי החברה במרכז הארץ, לקחתי את כוס הקפה ויצאתי לדרך.
בדרך בעודי משוחח עם חבר לעבודה וברקע שומע שירים שקטים קיבלתי שיחת טלפון נוספת ממנהלת השיווק של המלון וחשבתי לעצמי מה יכול להיות נקשקש איתה קצת בטלפון ונעביר את הדרך. היא סיפרה לי שאינה יכולה לפגוש אותי במשרד מכיוון שיש שם שיפוצים והיא לא ידעה וכי שיחררו את כל העובדים לבית ליום חופשה. הסברתי לה בנעימות כי אני כבר בכביש החוף וזה קצת בעייתי בשבילי לחזור מכיוון שכל היום כבר נשרף לי.
לאחר שחשבה מעט אמרה לי תגיע אלי לבית אני גרה לבד בשכירות נעשה את הפגישה שם, אמרתי לה שאין שום בעיה וקלחתי כתובת. לאחר בדיקה קצרה בווייז הודעתי לה כי 32 דקות אני אצלה. היא אישרה ובצחוק קליל הודיעה שהיא יוצאת עכשיו וכי 17 דקות היא כבר תהיה בבית וניתקה.
לאחר נסיעה שארכה כנצח מכיוון שאינני מחבב במיוחד את הפקקים של העיר הגדולה תל אביב הגעתי לכתובת והתחלתי לחפש חניה קרוב (משימה בלתי אפשרית) כ 8 דקות שאני מסתובב מצאתי חניה ברחוב מקביל. חניתי שילמתי ויצאתי לכיוון הבלוק בו היא גרה.
חייגתי לגלית מלמטה ואין מענה. חייגתי שוב ואין מענה ובליבי התחילה לרוץ המחשבה שהיא הבריזה לי ונסעתי לחינם אך לא כך...
לאחר דקה שאני אובד עצות למטה קיבלתי מגלית שיחת טלפון ואמרה לי שהיא מצטערת פשוט הטלפון היה על שקט והיא התקלחה ואמרה לי תעלה לקומה שניה אני בדירה השמאלית.
טיפסתי בקלילות במדרגות הגעתי לדירה ודפקתי בדלת שנפתחה באיטיות, מולי עמדה אישה בת 38 עם שיער שחור ארוך ורטוב לבושה במיני קצר, גופיה לבנה ויחפה. פצצה חשבתי לעצמי.
לחצנו ידיים והיא הושיבה אותי בסלון הקטן בדירתה. קפה? שאלה. כן תודה עם 2 סוכר עניתי וגלית נגשה למטבחון הקטן להכין. לאחר כדקה חזרה עם מגש ובו כוס קפה וערגליות תות. תתכבד אמרה אל תתבייש אני קונה רק ערגליות ככה אני רגילה עוד מבעלי לשעבר עד שהתגרשנו והתיישבה לצידי.
גלית הסבירה שהיא מנהלת שיווק בחברה גדולה שבבעלותה מספר בתי מלון קטנים שמושכרים לפי שעות או ימים סטייל דירות דיסקרטיות איכותיות ואז התחילה לשאול שאלות לגבי ההטבות ומה המחיר הטוב ביותר שאפשר לקבל. הסברתי לה כי קיימות מספר אופציות וכי הכל תלוי במספר העובדים שהם מתכננים להוציא במהלך השנה.
לאחר שיחה שארכה כ 25 דקות סגרתי מולה מחיר מעולה לשני הצדדים היא הודיעה לי כי רק בגלל שמצאתי חן בעיניה והייתי הכי קליל מכל סוכני המכירות שפגשה עד עכשיו היא תדאג להחתים את המנכ"ל השבוע ותעביר לי הסכם חתום.
תודה אמרתי לה והתכוונתי לקום וללכת אך היא תפסה אותי ביד והושיבה אותי בחזרה. עזוב אמרה מה אתה ממהר אני ביום חופש וגם לך נשרף היום שב עוד קצת משעמם לי אמרה בקול מפונק שם עוד קצת נזמין ארוחת צהריים בסבבה.
חשבתי לעצמי ואמרתי וואלה מתאים לי מקסימום נאכל אצלה גם צהריים ואז נצא בחזרה.
התחלנו לשוחח ואז גלית באלגנטיות שמה את ראשה על רגלי ונשכבה. תעשה לי קצת עיסוי בקרקפת ביקשה אני חולה על זה. אוקיי אמרתי והתחלתי לשסות לה את הקרקפת לאחר כחצי דקה הרגשתי שהיא מתחילה להתחמם ובמהירות הסתובבה אלי והתחילה לנשק אותי. מי שמכיר אותי יודע שאין לי בעיה בכלל בקטעים האלה הרי היא גרושה ואני תמיד דבקתי וגם היום עדיין דבק במשפט "אשת איש לא תכיש".
התחלנו להתנשק בחושניות תוך כדי שאני מוריד ממנה את החולצה ואז אני רואה מולי חזה מדהים עומד, סיליקון לחשה לי באוזן בעודה מורידה ממני את החולצה ומתחילה ללקק לי את החזה. התפשטנו במהירות ובעודנו ערומים משכה אותי לכיוון חדר השינה שלה. מצעים לבנים אמרתי לה סחתיין... היא חייכה ודחפה אותי על המיטה ובעודי שוכב התחילה לרדת לי בחושניות ואני מרגיש שאני משתגע מזה וכנראה שגם היא הרגישה ורק העלתה את הקצב...
הסתובבנו ושכבתי עליה ובעודי קודח לה את הצורה היא משתוללת לי בין הרגליים ומתחילה לגנוח בטירוף ולצעוק יותר חזק יותר חזק תכניס עוד אל תפסיק אני עומדת לגמור אני עומדת לגמור ואני מרגיש שאני מתפוצץ ועומד לגמור בתוכה וכנראה שהיא הרגישה וצועקת לי נגמור ביחד נגמור ביחד ואז היא צועקת לי תגמור עכשיו תגמור עכשיו בפנים אל תדאג אני עם גלולות ואני גומרת. בעודי ממלא אותה (הייתי טעון מידי) היא נשכבת עלי ואומרת לי מה אתה אוהב לאכול?
בחצי חיוך אמרתי לה שקודם כל אוכלים ואחר כך קינוח... אבל אצלך זה קודם קינוח ואז ארוחה...
היא התחילה לצחוק ואמרה לי בוא נזמין צהריים. אוקיי אמרתי לה אני אוכל הכל מה שבא לך תזמיני אני נכנס להתקלח.
ישבנו לאכול ולא דיברנו הרבה שנינו היינו רעבים... נפרדתי ממנה בדלת בנשיקה רטובה ואמרתי לה ששבוע הבא אני גם באזור ומתאים לי לקפוץ לכוס "קפה" היא חייכה ואמרה לי אין בעיה תודיע לי מראש שאתארגן אתה בן בית פה עכשיו...

כל הדרך חזרה גלית לא יצאה לי מהראש פשוט תקועה לי שם וממאנת לצאת החוצה.
אמרתי לעצמי שאני חייב יותר פגישות במרכז כי רק במרכז זה גם הנאה וגם עבודה...


סיפורים אירוטיים נבחרים

אורנית השובבה מהצ'ט

נכנסתי לאתר דירות דיסקרטיות וחיפשתי נערת ליווי חרמנית כזו שנמצאת בדירות דיסקרטיות וצופה בסרטי סקס חינם באתר אינטרנט. ואז – זה עבר לשיחות. עם מילים ומשפטים שהרטיבו את הקו, את האוויר, וגם אותנו. תיאורים פלסטיים של מה אנחנו עושים אחד לשני. ואז היא ביקשה תמונה של האיבר שלי. וקיבלה… ובאחת השיחות היא אמרה לי – תוציא אותו… ותאר לי אותו. למזלי – הייתי לבד בחדר, מאחורי השולחן הגדול אני ממש חרמנית והיא מוצצת מעולה אני ממש אוהב סקס בדירות דיסקרטיות עשיתי כמצוותה, והיא מתארת לי מה היא תעשה בו, כיצד תעבור באצבעותיה, כיצד תשרוט קלות את הכיפה, כיצד תלקק בלשונה, כיצד תינוק את הכיפה, את הכל. ואני מבטיח לה את ליטופיי, את ידיי, את אצבעותיי שתחקורנה אותה, שתרטטנה בתוכה. ויום אחד היא שואלת – תרצה להיפגש? ואני – בטח שרוצה... קבענו – מקום ושעה. שעת לילה, מקום קצת שומם. מחפש לעשות שם הרבה סקס עם נערות ליווי כוסיות שנותנות שירותי ליווי...

אורנית השובבה מהצ

דירות דיסקרטיות בגליל

כשאנשים חושבים על דירות דיסקרטיות, הדברים הראשון שעולה בראשם הוא : טבע, ירוק, שלווה, נחת, חופשה, ג'קוזי, רומנטיקה, אינטימיות וארוחת בוקר כפרית. אין דבר יותר מענג משילוב הטבע, בן/בת זוגנו ודירה דיסקרטית חמימה. אחד היעדים המועדפים ביותר על ישראלים בכל הקשור למיקומו הגיאוגרפי של הדירה הוא איזור הגליל. הגליל העליון הוא ללא ספק אחד מהמקומות היפים והמתאימים ביותר לנופש אינטימי שמוצע לנופשים כאן, בארץ ישראל. נוף עוצר נשימה של שדות ירוקים אינסופיים על טופוגרפיה הררית משגעת, אוויר הרים צלול ומזג אוויר נעים ונוח, גם בימי החורף הסגריריים. עם שפע של דירות דיסקרטיות נפלאות, לא תהיה זו בעיה להעמיק את חווית השהייה בגליל תחת שמיכת הפוך הנינוחה, טבילה בג'קוזי או סתם להיזרק על הערסל התלוי מחוץ לחדר.

דירות דיסקרטיות בגליל

יומנו של סוכן מכירות

את אותו היום לא אשכח לעולם. בעודי מגיע למשרד ופותח את הבוקר בכוס קפה חם ומהביל ומקשקש עם העובדים במשרד קיבלתי טלפון מבית מלון שמעוניין לקבל הצעת מחיר לשוברי הנחה לקראת החג הקרב ובא לכל עובדי הרשת. מי שמכיר אותי יודע שאין לי בעיה לנסוע גם לסיני בשביל לסגור עסקה. לאחר שיחה קצרה עם מנהלת השיווק של המלון בשם גלית קיבלתי ממנה את הכתובת של משרדי החברה במרכז הארץ, לקחתי את כוס הקפה ויצאתי לדרך. בדרך בעודי משוחח עם חבר לעבודה וברקע שומע שירים שקטים קיבלתי שיחת טלפון נוספת ממנהלת השיווק של המלון וחשבתי לעצמי מה יכול להיות נקשקש איתה קצת בטלפון ונעביר את הדרך. היא סיפרה לי שאינה יכולה לפגוש אותי במשרד מכיוון שיש שם שיפוצים והיא לא ידעה וכי שיחררו את כל העובדים לבית ליום חופשה. הסברתי לה בנעימות כי אני כבר בכביש החוף וזה קצת בעייתי בשבילי לחזור מכיוון שכל היום כבר נשרף לי.

יומנו של סוכן מכירות